Nissan 200SX S14 by Petr

15.05.2011

v sekci Naše projekty, Videa

6 komentářů »

Konečně jsem se také dostal k tomu, abych vám představil naše další týmové auto. Je to auto Petra, který pracuje jako hlavní mechanik v Dorifto Garage :-)

Petr má svou Silvii už nějaký ten pátek, několikrát kompletně změnil design a provedl nespočet úprav. A tento rok nebyl vyjímkou, a tak došlo k poměrně podstatné úpravě.

Petr vyměnil sériový dvoulitrový motor (SR20DET) za silný řadový šestiválec (1JZ-GTE) z Toyoty (Lexus) Soarer. Kromě výměny motoru došlo také ke změně barvy a kol, aby týmové barvy a styl byl kompletní. Barva je tak nyní červená a kola jsou Rota Grid 18×9,5 ET20 Matt Bronze.

A jak auto jako celek vypadá a funguje? O víkendu před závody jsme na autodromu v Mostě fotili a točili, a jak to dopadlo se můžete podívat níže :-) A kromě toho, že auto hezky vypadá, tak i velmi dobře jezdí a vše funguje jak hodinky. A to je super!

Chose


6 komentářů u Nissan 200SX S14 by Petr

 1. soundix napsal:

  Pěkný. A jak jste naložily s motorem SR20?…

 2. Chose napsal:

  Ten Petr prodal :)

 3. Jak se menuje ten song z videa ? napsal:

  Ahoj krásný video i se na nej těším v Tuning Magazinu , a zajímalo by mě jak se menuje ta hudba ve videu. Díky za odpověď

 4. OU napsal:

  Ouuuu, luxusní videjka, držím Vám palce ve všech Vašich počinech..pro mě jste úpravci hodni stejneho levelu jako upravci v JAPAN..GOOD LUCK

 5. Car Wrap fólie napsal:

  Zdravím kluci, měl bych dotaz. Ta červená fólie, kterou používáte má opravdu moc pěkný odstín. Můžu se zeptat, kde jí lze zakoupit, popřípadně mohli byste mi odeslat html odkaz ? Byl bych vám za to moc vděčný.

  Děkuji a hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2010 - 2011 Dorifto Garage s.r.o., Všechna práva vyhrazena.